Tüm platformlar için e-ticaret.

09 Kas 2020 86 Yorum
2020 yazında plajlara damga vuran bikini ve mayo trendleri

Her yıl yaz yaklaşırken kadınlarda mayo ve bikini araştırması başlıyor. Doğal olarak da 2020 yaz sezonunda moda olan yılın trendi bikini ve mayo modelleri araştırılıyor. Plaj modasında 2020 yaz sezonunda en trend olan mayo bikini modellerini biz de inceledik. Desenleri, renkleri, kesimleri, kullanılan aksesuarlarla 2020 sezonunda trend olan bikini ve mayo modelleri yazımızın devamında…

Çiçek desenleri kumsalları süslüyor

Yaz ve bahar gelince doğal olarak aklınıza ilk önce çiçek desenleri geliyor. Bu yılda her yıl olduğu gibi bikini ve mayolarda çiçek desenlerinin modası geçmiyor. Ayrıca çiçek desenlerinde alternatif de çok olduğu için 2020 bikini ve mayo trendlerinde bol bol çeşit bulmak mümkün oluyor.

Belirgin hayvan desenleri

Geçmiş yıllarda bikini ve mayolarda daha çok zebra ve yılan derisi desenlerini görürken bu çok bu yıl daha çok hayvan de seni karşımıza çıkıyor. Leopar, yılan derisi, zebra, kaplan gibi destanlar bu yıl plajlar da çok daha fazla karşımıza çıkıyor. Özellikle mayo ve bikini modasında bu destanların belirgin olarak kullanılması son birkaç sezondur çok daha yaygın görülüyor.

Batik desen modası hiç geçmiyor

Özellikle son yıllarda batik desen podyumlarda da çok karşımıza çıkıyor. 2020 yaz mayo ve bikini modellerinde de en çok tercih edilen desenlerin başında batik desen geliyor. Elbette geçmiş yıllardaki gibi değil batik desen yeni sezonlarda çok daha modern ve olgun şekilde kullanılıyor.

Asaletin sembolü siyah

Her zaman tek renk bikini ve mayo modelleri kurtarıcı oluyor. Herkesin dolabında mutlaka bir siyah mayo ya da bikini vardır. Siyah renk asaletin sembolü olarak görülmesinin yanında zayıf göstermesi, kolay kombinlenmesi nedeniyle de çok sık tercih ediliyor. Yaz modasında genellikle koyu renk olarak sadece siyah bikiniler yoğun olarak görülüyor farklı renkler olsa da siyah her zaman hâkimiyetini koruyor.

Çikolata kahvesi bu yıl çok moda

Bu sezon özellikle mayo ve bikini modellerinde çikolata kahvesi de yoğun olarak görülüyor. Hem seksi ve stil yakalamak hem de sportif görünmek için çok tercih edilen bu renk aynı zamanda her tan rengi ile uyumlu oluyor ve tercih etmesi kolay oluyor.

Metalik renkler ve turuncu

Kumsallarda 2020 sezonunda belki de en çok gördüğümüz renklerden biri turuncu. Hemen göze çarpan hemen hemen bütün ten renkleri ile uyumlu olan turuncu rengi aynı zamanda pozitif enerji yayıyor. Yine aynı enerjiyi yansıtan metalik renklerde bu yıl çok trend. Hele bir de bronzlaştıktan sonra gittiğiniz her yerde dikkat et üzerinize çekecek olan metalik renkli mayo ya da bikini modelleri mutlaka dolabınızda yer almalı. Güneş gibi parlamak ve çarpıcı görünmek için 2020 yaz modasında tercih edilmesi gereken renkler kesinlikle metalik renkler ve turuncu!

Yüksek bel trendi bikinilerde de var

Son birkaç yıldır pantolonlar, şortlar, etekler sürekli yüksek belli olarak karşımıza çıkıyor. Artık bikini ve mayo modasında daha yüksek beller yerini sağlamlaştırıyor. Ayrıca yüksek bel bikini altları bacak boyunun uzun görünmesine, bel bölgesinin toparlamasına rahat bir görüntüye kavuşmanıza imkan veriyor.

Bikini üstlerinde tek omuz

Tekstil dünyasında son yıllarda tek omuz modelleri çok sık görmeye başladık. Hem modern bir görünüm veren hem de kusursuz görünmenizi sağlayan bir trend haline dönüşen tek omuzlu bikini üstleri de bu yıl plajlarda ve sahillerde çok sık karşımıza çıkıyor. Ayrıca bir omuzun açıkta kalması kadınlarda seksi bir görünümü ortaya çıkarmakla birlikte göz alıcı bir görünüm kazandırıyor.

Yorum Yaz
 • Nakliye Kolaylığı
  100₺ üzeri siparişler
 • Para İadesi
  30 Gün garantisi
 • Müşteri Hizmetleri
  +9 0530 833 26 74
 • Güvenli Ödeme
  Korumalı online ödeme

Haber bültenine abone olarakilk Sen haberdar ol!

Copyright © 2017 Meva Software