Tüm platformlar için e-ticaret.

Hakkımızda


2017 yılının başında ‘’En kaliteli moda ürünlerinin uygun fiyatlandırma tarifesi ile satılması’’ vizyonu ile yola çıkmış olan Gece Milano sitesi, dünya çapında moda ürünlerini siz değerli müşterilerine ulaştırabilmek için emin adımlarla faaliyetlerine devam etmektedir. Geçen bu süre içerisinde ülkemiz ve dünya çapında gerçekleştirilen birçok sunum hizmeti ile giyim adına dev markalardan biri olmayı başarabilmiştir.

Yakın bir zaman önce alan adlarını ve vizyon yapılarını güncellemiş olan Gece Milano adresi, kadın giyim sektörünün yap taşlarından birini oluşturan en önemli otoritelerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır 2019 yılından itibaren Türkiye’nin en çok satan gece elbiselerini satmayı başaran ilk 10 şirketten biri haline gelen Gece Milano adresi, ülke çapında da adından sıklıkla söz ettirmeyi başarabilmektedir. Ayrıca sahip olduğu sertifikalar ve bünyesinde yer alan kaliteli referansları sayesinde her yıl milyonlarca potansiyel müşterisine de erişim sağlamayı başarabilmektedir.
Uzman ekibi ve teknolojik faaliyetleri ile ülkemizin her dört bir noktasına 7/24 hizmet sağlayabilmekte olan Gece Milano adresi, başarılı Ar-Ge politikaları ile kendi alt yapısını idare edebilmeye ve şahsi veri tabanını oluşturmaya başlamış durumdadır. 2020 yılında Türkiye’nin ilk yerli üretim gece elbiselerini piyasaya sürmüş olan Gece Milano sitesi, 7 kıtada talep edilen en kaliteli moda ürünlerini tanıtabilmeyi ve ülkemizi başarıyla temsil edebilmeyi başarabilmiştir.

Aynı zamanda gerçekleştirilen yurtiçi ve yurtdışı ürün servisleri ile ülkemizin en yüksek ticaret hacmine sahip firmalarından biri olmayı başarabilmiş olan Gece Milano sitesi, kaliteli üretim ve yüksek teknolojili baskı hizmetleri ile faaliyetlerine 2021 itibarıyla da devam edeceğini açıklamıştır. Öyle ki kaliteli moda ekibi ve teknolojik alet gelişimlerini bünyesinde barındırmakta olan üretim birimi sayesinde en yeni görevlere açılmayı ve ülkemiz insanlarına moda adına en profesyonel işleri sunmayı hiç bırakmamıştır. 2020 yılı itibarıyla küçük ofis tarzı birimlerden alt yapı özelliklerini tamamen interaktif ortama taşımış olan Gece Milano adresi, internet alışveriş sisteminin de öncü markalarından biri olarak kabul edilmektedir. Maksimum hizmetin minimum ücretlendirme tarifeleri ile sunmakta olan Gece Milano sitesi, performansını sürekli yükselme ivmesinde tutarak modanın en uğrak adreslerinden biri olmaya devam edecektir.

 • Nakliye Kolaylığı
  100₺ üzeri siparişler
 • Para İadesi
  30 Gün garantisi
 • Müşteri Hizmetleri
  +9 0530 833 26 74
 • Güvenli Ödeme
  Korumalı online ödeme

Haber bültenine abone olarakilk Sen haberdar ol!

Copyright © 2017 Meva Software